Search
сабота 22 февруари 2020
  • :
  • :

Oвие разговори НЕ СЕ ИЗМИСЛЕНИ и се топли и содржајни меѓу Саше и Марина

Истите не ги објавуваме некого да исмееме едноставно нашиот народ е воајер и сака да ѕирка низ клучалка ние тоа ви го овозможуваме….

Читател:

Eve nesto za Sashe Polikliniko i zena mu, nasha zaednicka komunikacija..

Фотографија на Carsiski Muabeti.

А где је младеж?!

loading...