Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Оваа мајка е излезена од пеколот: Го мачела своето бебе на најужасен начин, нејзиното оправдување ќе ви разбуди гнев

Мајка од Јужна Каролина се соочува со сериозно обвинение откако на Фејсбук се појави снимка на која се гледа како бебето го мачи на начин, на кој според сведочењата, се испитувале затвореници.

Триесет и тригодишната Кејтлин Алис Харди е уапсена во својот дом под обвинение дека на своето бебе од неколку месеци му ставала пешкир врз лицето, врз кој истурала вода.

Како што е наведено, оваа тортура се користи за мачење и испитување на затвореници, а видеото од нејзината тортура го објавила на Фејсбук.

-Ова е одмазда за онаа ноќ кога ме будеше, напишала таа во опис на видеото.

ВИДЕО ТУКА

loading...