Search
четврток 20 февруари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Ова се најжешките фотки на Лила за ова лето (ФОТО) РЕКЕТ НЕМА

Без двоумење и ова лето на социјалните мрежи доминираше познатата водителка Лила Филиповска каде објавуваше жешки фотографии.

Тоа беа фотки најчесто од нејзините патувања и одмори, а се разбира „најлајкувани“ беа тие на кои имаше најмалку облека на себе.

Искрени да бидеме, беше тешко да се изберат најжешките фотографии на атрактивната водителка за ова лето, но да започнеме со ред.

Ова се петте најжешки фотки на Лила во последниве три месеци:

loading...