Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

ОВА НЕ ГО ОЧЕКУВАВМЕ ОД МЕРКЕЛ

(ВИДЕО) ШОКАНТНО, ОВА НЕ ГО ОЧЕКУВАВМЕ ОД МЕРКЕЛ: Кавга во Бундестагот поради европската перспектива на Македонија!

МОРЕ ОЧЕКУВАНО НИ Е НЕМА ЕУ И НАТО КЕ ДОЦНИ НАС ЕУ НЕ ШТИПНА И ШУТНА

И БРАЌАТА СРБИ СЕ ОТЕПАА ОД ЉУБОВ КОН НАС: Македонија е вештачка творба и ќе се распадне многу бргу!

 

loading...