Search
сабота 19 октомври 2019
  • :
  • :

На секси мисицата ѝ испаднало бикинито додека се пресоблекувала на плажа, ја „фатиле” како од мајка родена (ФОТО)

Додека асистентката ѝ помагала на Гутјерез да го намести горниот дел од бикинито, нејзината брадавица случајно “испаднала”, но тоа не било се.

Заносната колумбиска мисица, модел и актерка, Ариадна Гутјерез (25) освен што одмара во Мајами, ги завршува и деловните обврски.

Убавата Колумбијка во текот на снимањето на еден моден едиторијал на песочната плажа променила неколку различни костими за капење, а случајните минувачи можеле да уживаат во глетката.

Меѓутоа, додека се пресоблекувала, на момент заборавила на папараците кои уловиле нешто што не очекувале…

Додека асистентката ѝ помагала на Гутјерез да го намести горниот дел од бикинито, нејзината брадавица случајно “испаднала”, но тоа не било се.

Уште поинтересен момент следел подоцна кога сексапилната Ариадна го покажала и својот гол задник.

Инаку, Ариадна беше Мис Колумбија во 2014 година, а позната е по изборот за Мис Универзум кога водителот Стив Харви по грешка ја прогласи за победничка.

Прочитајте и…  И ВО ДОБРО И ВО ЗЛО: Немаат скршена пара, но сепак ќе се венчаат повторно

18+

loading...