Search
недела 20 октомври 2019
  • :
  • :

На чекор до порнографија!?! Станија во скутот на младиот Црногорец, момчето не знае што го снашло!

Станија Добројевиќ и Марко Марковиќ направија фотографии кои ги разбрануваа социјалните мрежи. Старлетата со момчето се одмора на Златибор, а попатно и разголени се фотографираат. И додека Марко збунето седи, Станија го прави она што најдобро го умее.
Покрај бројните фотографии и до сега, на кои задникот и е во преден и единствен план, овојпат многумина коментираат дека ја преминала границата.

loading...