Живот

НА АНТОНИО МИЛОШОСКИ ДЕЧКОТО МУ, ЖУРКИ ИМАЛО И НА КОЖУВ ПЛАНИНА НЕ САМО НА ХАЛКИДИКИ

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 04:41 (+02:00)

не само на Халкидики може прцензи и на Кожув планината во жолтото комбе на Грујо

сака и машки и женски и Антонио исто бе

Зошто бе Руше на свадбата на Антонио си плачел како мало дете? Цела свадба си ја преплакал

спиење по шатори те жуља каменче мрдаш со дупе

Руше работиш ли кај што беше Илче?

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker