Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Mицковски инкогнито у Бугарија чии ли дипломатски газови ќе лиже?

loading...

Христијан Мицковски е во Бугарија баш не занима чии ли дипломатски газови ќе лиже дали на Австро-Унгарците? Или ќе му се извинуе на Бојко Борисов? Или отиде дека чул оти за две чрвени има…ама тоа одамна Мице сеа качија цена…

loading...