Колумни

МИЦКОВСКИ ИМА БОМБИ ЗА ЗАЕВ?

Македонија

Заболени
11,202
Мртви
505
Излечени
7,108
Активни
3,589
Last updated: 05/08/2020 - 03:56 (+02:00)

mickoski go potsetuva zz deka ima bombi?
-… а Васко Ковачевски за тендерите со ископот во РЕК Битола за што разговараше?
… а Китанов за експресниот пат Штип-Радовиш за што разговараше?
… а Филипче за тендерот за стерилизација во Италија за што разговараше?
… а вие господине Зоран Заев со ДАН Дончев и Киче за оние 11.000.000€ се сеќавате од Диамед за што разговаравте?

ristijan Mickoski
пред 3 часа
https://kurir.mk/…/zaev-priznava-so-bedzeti-razgovarav-za-…/
… а Васко Ковачевски за тендерите со ископот во РЕК Битола за што разговараше?
… а Китанов за експресниот пат Штип-Радовиш за што разговараше?
… а Филипче за тендерот за стерилизација во Италија за што разговараше?
… а вие господине Зоран Заев со ДАН Дончев и Киче за оние 11.000.000€ се сеќавате од Диамед за што разговаравте?
ПС: ќе има уште прашања во периодот кој следи…

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker