Search
петок 14 декември 2018
  • :
  • :

Mицко: Нинџа лаже сакаат да ми поапсат партијата овие од СДСМ

loading...

Мицкоски: Нарачуваат лажни сведочења за правно да го укинат ВМРО-ДПМНЕ

Мицкоски: Нарачуваат лажни сведочења за правно да го укинат ВМРО-ДПМНЕ

Gepostet von Press24.mk am Donnerstag, 6. Dezember 2018

loading...