Search
вторник 18 јуни 2019
  • :
  • :

Мишел Обама во секси издание, ОМГ колкава е

Популарноста на Мишел Обама во Америка не стивнува. Поранешната дама сè уште е омилена во медиумите и јавноста, а стотици илјади Американци секојдневно им кажуваат дека им недостигаат таа и нејзиниот сопруг .

NEW YORK, NEW YORK – DECEMBER 19: Former first lady Michelle Obama (R) discusses her book “Becoming” with Sarah Jessica Parker at Barclays Center on December 19, 2018 in New York City. (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images)

За време на двата мандата на нејзиниот сопруг, Мишел беше позната по својот добар вкус и стил, но секогаш се обидуваше да се облекува скромно. Сега веќе тоа не е случај. Мишел минатата ноќ се појави во една емисија облечена во жолт фустан од „Баленсијага“ и чизми од истиот бренд, што, веројатно, е најсекси што некогаш јавно го облекла.

NEW YORK, NEW YORK – DECEMBER 19: Former first lady Michelle Obama discusses her book “Becoming” at Barclays Center on December 19, 2018 in New York City. (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images)

Мишел на големо ја промовира книгата Becoming, која е голем хит во Америка.

loading...