Search
понеделник 14 октомври 2019
  • :
  • :

Македонска спортистка возбудува на Инстаграм

Македонската Џудистка Христина Ина Дескова е на одмор, од каде сподели неколку фотографии од плажа. Особено ги израдува фановите со сликите со танга-бикини кои и коментираа дека има совршените облини . Не е првпат таа да објави провокативни фотографии, а многумина на шега пишуваат на Инстаграм: „Ама си згодна Ина, да му е мерaк на човек да го истепаш“.

loading...