Занимливости

KOJ BEЛИ ДЕКА СЕ КАРАЛЕ?

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 04:41 (+02:00)
Заедно со кавадарчани на Тиквешки гроздобер — во Kavadarci.

Фотографија на Hristijan Mickoski.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker