Search
вторник 18 јуни 2019
  • :
  • :

Ким : Бев на екстази кога го снимив домашното порно видео!!

Најпознатата американска старлета Ким Кардашијан откри како настанале нејзините домашни секси видеа!

Мегапопуларната старлета откри детали од своето бурно минато.

Ким ја шокираше јавноста со признанието дека за време на првата венчавка консумирала  дрога.

Секогаш кога ќе земам екстази правам нешто ново. Кога се мажев прв пат бев на екстази, а вториот пат снимив експлицитно домашно видео. Мислам дека ми се случуваат само лоши работи кога сум на екстази, изјавила Ким Кардашијан.

loading...