Search
петок 6 декември 2019
  • :
  • :

Кејти Џен пред некој ден ја видовме искезена на скајп. А, вечерва, ја носат дома.

Кејти Џен пред некој ден ја видовме искезена на скајп.
А, вечерва, ја носат дома.
Браво.
Со задоцнување од еден месец, пророштвото се оствари, дека стварно ќе оди во куќен притвор.

Фотографија на Furkan Saliu.

(Во живо) Катица Јанева од Шутка оди во домашен притвор

(Во живо) Катица Јанева од Шутка оди во домашен притвор

Gepostet von A1on.mk am Dienstag, 19. November 2019

loading...