Search
среда 11 декември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Живот

Како детските родендени ја изгубија смислата и се претворија во досаден хорор?

Детска игротека. 30 дечиња и 50 возрасни луѓе. Се слави роденден, поканета сум,...

Јоци: Ермира му ги поправаше кецовите на Замир сега опозицијата пратеник ќе го правела?!

  Jordanka Ivanovska-Joci пред 4 минути · Дa не речете не сум ви кaжaлa….пa дa глaсaте зa...

ТодорОФФ и здравствените работници

ТодорОФФ Сакам да ви го видам изразот на лицето кога некој ваш близок ке...

Фото Пред Црвен Крст во Битола

Ивончето Милиончето пак се врати во Дневникот на Сител

Aиии ете ја у вести во 16 часот на Сител лично таа Ивонка на Латас води вести,...

Љубовта ја менува: Каролина ги изненади сите

Најпопуларната македонска пејачка, Каролина Гочева изминативе месеци е во...

ДОСИЕ: Која е Мартин Протуѓер

Од она што до сега имавме прилика да го чуеме од снимките од бомбите, Мартин...

Фотнати на плажа оти е септември па малце да ни биде мака (згодни Македонки)

СНИМКАТА НА СУД: МОЈОТ ШЕФ Е СЕКСУАЛЕН МАНИЈАК!

Погледнете како шефот се обидува да ја одведе секретарката во кревет,...

Ретро: Градоначалникот Арсенчо договара рандеву со учителките од Скопје

Градоначалникот на Крива Паланка Арсенчо Алексовски во скопска кафеана во...