Search
петок 10 април 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Живот

СИТЕ ОВИЕ БАНДИТИ АКО ДО СЕГА НЕ ДОНИРАЛЕ ОДМА ДА ДОНИРААТ,КОЈ НЕ ДОНИРА ЌЕ БИДЕ ОБЈАВЕН И СТАВЕН НА СТОЛБ НА СРАМОТ..РЕКЕТ? НЕ ВО ИМЕ НА МАКЕДОНИЈА ДА ПОМОГНЕТЕ

и не само вие туку сите спомнати и неспомнати  КАКО АНЃУШЕВ на пример, оваа...

ФИЛИПЧЕ МИСЛИ И ТИ НА ЛЕКАРИТЕ НИ ТРЕБААТ, ЗАШТИТЕ ГИ

ГАЗДАРИЦАТА СО ИСПОВЕД: БЕВМЕ БОЛНИ ОД КОРОНА, АМА НЕ САКАА ДА НЕ ТЕСТИРААТ ПА ПЛАЌАВМЕ ВО ФИЛИП ВТОРИ

а Филипче херој, а? Сега кога сме подобри, би сакала да ве известам дека...

Пичлемето се жали на третман, морее и појако требало

Nina Madzirov 7 ч. ·  Почитувани, Вечерва во Софија слетаа мајка ми и брат ми, од...

ДОБРО Е ВРОДИ СО ПЛОД РЕАКЦИЈАТА, СИНОТ НА ПРЕНТОВИЌ ЌЕ ГИ ДОНИРА ПАРИТЕ ОД НАГРАДАТА

Татјана тебе ти се обраќам не на син ти него не го објавивме со лик ниту е он...

ХУМАН ГЕСТ ОД СТУДЕНИЧАНИ

od vas redoven citatel ako moze dase objavi ova vest moze sa bide primer i za drugite opstini vo ovie teski vreminja.. donacija...

По 13 месеци пронајден мртов изсчезнатиот скопјанец Абдул Алибен

Семејството на скопјанецот Алибен Абдул ја информира јавноста дека нивниот...

Правда за Милчин, ako е монтажа добра монтажа, aх да и на Бране Левица еден предлог

Владимир Милчин 13 ч. ·  Од вечерва во Перу полициски час од 20.00 до 05.00 часот....

ПРИКАЗНА КОЈА ЌЕ ВИ ГИ ОТВОРИ ОЧИТЕ: ВАКА ГОСПОД ВЛИЈАЕ НА НАС СЕКОЈДНЕВНО

Во животот често ни се случуваат работи кои не ги разбираме, а кои имаат...

Mу биле скапи пиперките и лукот, па што кој к… пееш земи сади ги ебате тоа лигушот

ОВИЕ СЕ СКАПИ ОТИ СЕ МОЧАНИ ОД ПОПОТ ПОСЛЕ КОРОНАТА НИКНАТИ Роберт...