Search
вторник 18 јуни 2019
  • :
  • :

Category: Живот

Јанкулоска кулира на Виноскоп, ама Катица те чека срцкаа!

Gordana Jankuloska so soprugot, pratenikot Ljupco Dimovski i uste eden tip si kulira na Vinoskop..Vinoskop e na plostadot pozadi...

Заедно на кошарка, но на избори ќе бидат на различни листи

Горан од ЛДП и Љубе од ОМ на кошарка, а на избори ќе се противници! По се...

Не се брачни туку пословни другари, Циц и Арсо две партии еден интерес, како да се дере народот и ближните свои

Градоначалниците на Куманово Зоран Дамјановски-Циц познат по тоа што пред...

НА ФЕЈСБУК ОБЈАВИ ДЕКА Е ТРУДНА: Сопругот успеа да открие детаљ поради кој веднаш се разведоа (ФОТО)

Нејзината објава експресно го растури бракот Кристина Боудроу била...

АЈША ГАДАФИ: ТАТКО МИ МНОГУ ЈА САКАШЕ ЈУГОСЛАВИЈА

Ајша Гадафи, ќерката на претседателот Муамер Гадафи, вели дека нејзиниот...

КАДЕ Е ПРАВДАТА ОВДЕ?

Igor Cvetkovski пред 1 час · градRegensdorf, регионCanton of Zürich, земјаSwitzerland НЕВЕСТАТА НА...

Елена Велевска во танга и корсет со тантела руши табуа! (ФОТО)

Фолк пејачката Елена Велевска пред извесно време најави дека ќе го освојува...

ЕСКЛУЗИВНО, ЦИЦ И КИРЕ БЕА КУМОВИ, ЗОШТО КИРЕ СЕ САМОУБИ ПРЕД ВРАТА НА КУМОТ?

Далечните 90 ти кога стана општа мода беше сите политичари да имаат свои...

АНА Е ЕДИНСТВЕНИОТ СЕРИСКИ УБИЕЦ-ЖЕНА НА ОВИЕ ПРОСТОРИ: 20 УБИСТВА, МЕЃУ КОИ И СВОИТЕ РОДИТЕЛИ

Цели 50 години, Ана се занимавала со магии, а луѓето биле фасцинирани, што таа...

Популарната и згодна ракометарка Ива го смени на кратко статусот на фб, Во врска била?!

Доказ м се прашува кој е тој таинствен дечко за кој Ива Стојковска мораше на...