Search
понеделник 24 јуни 2019
  • :
  • :

Category: Живот

Онаа кумановскана пијандура Бинго дур си прави женски профили, бранителите одат кај вистинскиот Бранител

Абе чим има женски профил гарант по дома и пластични пениси чува и...

ШТО СЕ КРИЕ ЗАД ВРАТИТЕ НА „MISS EN“ ?

“Miss En“ е името на новиот спа центар “Miss En“ е името на новиот спа центар кој...

Гачевски за 100.000 евра во Верона: Останавме без македонските Бекамови

Моделот и ТВ водителка Деспина Царева и нејзиниот свршеник, фудбалскиот...

НЕМА ПРАВДА НЕМА МИР

bi sakala da ostanam anonimna eve vi materijal sto se slucuva pred izbori vo klinicka bolnica bitola  

Повеќе несакам да го губам моето достоинство, се одлучив да се одважам од овие притисоци и со мојот глас нема да ги поддржам ВМРО – ДПМНЕ!

НАРОДОТ СЕ РАЗБУДИ: По партиските притисоци да оди на митинзи член на ДПМНЕ...

(ФОТО) ЕКСКЛУЗИВНО: Ова е „неподвижната“ чистачка која по наредба на ДПМНЕ поднела лажна пријава во ДИК – Утринава е одведена во полициска станица, 5 години затвор и висат над глава!

Чистачката во средно училиште која во ДИК поднела барање своето гласачко...

КОЈ Е ДРАГАН ПАВЛОВИЌ-ЛАТАС?

Како што и обзнани Охридскај што ќе се случува денес во вестите на ТВ...

Брaнкa Стaнкoвскa oд кaмбaнaријaтa-“Сaaтoт е пет минути дo 12 чaсoт”

Jordanka Ivanovska-Joci додаде 2 нови фотографии. пред 3 минути · Брaнкa Стaнкoвскa oд...

И Груевски ја „прошета“ бундата, но пред малку публика

Откако Амди Бајрам ја одбележа кампањата со својата гламурозна бунда од...

„ДИРЕКТОРКА“ ГОТВИ ПО 100 ОБРОЦИ ДНЕВНО ЗА ТЕТОВСКИТЕ СОЦИЈАЛЦИ

„Храната овде е добра, иако ние не сме пробирџии, важно ни е чинијата да е...