Search
понеделник 21 јануари 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Живот

Елена Велевска ни ги покажа ци*ките и рече: Прости им Господе не знаат што прават

Македонската фолк ѕвезда Елена Велевска е на голема американска турнеја...

Двајца гастарбајтери од виничкото село Градец ќе ви кажат како е во Италија(Видео)

Двајца гастарбајтери од виничкото село Градец ќе ви кажат како е во Италија...

Ова можеби не сте го знаеле: Овие познати личности се посвоени!

Можеме да се кладиме дека не сте знаеле дека овие познати личности се...

Пејачката Ирена Спасовска во љубовен триаголник: На крајот ги шутна и Орце и Муки (ВИДЕО)

Очигледно познатата фолк-пејачка Ирена Спасовска е фатална за машкиот...

Шерифот Рубинчо со зафркнатата фаца

Колку илјади евра чини вработување во јавната администрација? Ова е...

Додека Тони се санка, неготинчани се зезаат на негов рачун, де неписмен де смотан де оваков онаков

Na Toni Delkov i pesnicki mu pisuvaat veke

ПРОДОЛЖУВА САМОВОЛИЕТО НА ДИРЕКТОРОТ НА ДБКИ: Омилената колешка си ја унапредил за цели три хиерархиски нивоа!

По првично објавените неправилности за работата на директорот на...

Братот на градоначалничката од Могила си спие на работа во РЕК, дојде живот, дојде сонот

Bratmu na gradonacalnickata na op Mogila Jasmina Gulevska spija na rabotno mesto vo Rek Bitola Kade e sega da reagira generalniot dir na...

Заев отпатува на зимување во Германија Е НЕ У БАНСКО КО СИТЕ НОРМАЛНИ ЌЕ ИДЕ ОН Е ФАЦА БРЕ

чао ТУТИ чао смотаници оде чича на зимовање Премиерот, Зоран Заев, оваа...

ЉУБЧО РЕАГИРАШЕ ЗА НАПАДИТЕ ЗА ОКТА: Не сум ја крив што некој ја проектирал рафинеријата да биде мазутара! И мразам новинари оти открија дека имам две жени и 15 деца

Се разделиле ли Љубчо и Снешка по речиси три децении љубов и брак? ЛИБЕРТАС...