Search
понеделник 26 август 2019
  • :
  • :

Category: Живот

И по Циц, Циц! За народ дрвени столчиња, а за “елиту” фул кафански третман

Бране ПетрушевскиМи се допаѓа пред 17 часа ·  И по Циц, Циц! За народ дрвени...

Жена од Крива Паланка избегала од Психијатриската болница Бардовци среќна што Љупче го донел Петар Грашо ќе одела на концерт

Ljupcho Nikolovski Вчера во 00:51 ·  Petar Grašo за празникот на Општина Крива Паланка,...

Бобо на Рада и Синиша на Јувентус отишле без Орце е тоа е синко педери

Бобо на Рада и Синиша на Јувентус без Орце отишле педери… Инаку се збори...

ГАЛФ ВО НОВА ХУМАНА МИСИЈА

Otec Oliver Petrovski пред 2 часа Благодарение на братот Vladimir Stajic и бензинските пумпи...

ДАЛИ ЌЕ БИДЕ ЖЕНА, ДАЛИ ЌЕ БИДЕ ЕЛИЗАБЕТА?

Дали ќе биде жена? Дали ќе биде Елизабета Наумовска претседателка на...

СВЕДОШТВО: Рускоска не му дозволи на мојот сопруг за последен пат да се поздрави со неговата мајка

Правосудниот систем во Република Македонија е пред целосен рacпад, по...

ПOЧИHA МАЈКАТА НА КАТИЦА ЈАНЕВА: Тоа нема да влиjae врз барањето на ОЈО за притвop

Утринава во Гевгелија, починaaла мајката на специјалната обвинителka Катица...

ЈОВАНОВИЌ: Се шокирав кога дознав дека Орце Камчев зема 250 000 евра плата месечно а плаќа придонеси на само 1% од тој износ

Бране Јовановиќ се извадил од памет кога дознал дека Орце Камчев зема 250 000е...

Стил „Рекет“: Катица Јанева стави точка на својата кариера и на…фустанот

Шефицата  на СЈО во оставка Катица Јанева со аферата „Рекет“ стави точка...

КОСТА НЕ Е ГЕЈ ИЛИ Е??? ИМА ДЕВОЈКА МАРИЈА ДЕСАНОВА И ЉУТИЦА БИЛА ШАМАР ЈАДЕЛ АКО ЗГРЕШИ

Коста портпаролчето струмичко има девојка и убава е де Марија Десанова ама...