Search
петок 18 октомври 2019
  • :
  • :

Category: Занимливости

ШТО ВСУШНОСТ ПРЕСТАВУВА „ЕРИКСОН“ СИСТЕМОТ ЗА СЛЕДЕЊЕ НА КОМУНИКАЦИИ ВО УБК

Редакцијата на Охридскај ,вршеше анализи околу фамозната опрема за следење...

ТЕХНИЧАРИТЕ СЕ ВРАТИЈА, „ЕРИКСОН“ ИСПРАЌА СВОЈ ЧОВЕК ЗА УБК ДА ГИ СПРОВЕДЕ СУДСКИТЕ НАЛОЗИ

Во Специјалното јавно обвинителство очекуваат дека од УБК наскоро ќе ги...

(ВИДЕО) ЕВЕ КАЈ СЕ КРИЕЛ ИЛИЈА ДИМОВСКИ ОД ДЕБАТАТА СО ШИЛЕГОВ

Ексклузивно дознаваме каде се криел членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ Илија...

ТРИКОВИ ЗА IPHONE И IPAD КОИ СЕКОЈ КОРИСНИК ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕ

Тој е со вас додека спиете, се одмора додека и вие одмарате и работи кога и...

Елизабета Канческа ке биде обвинета во новата истрага на СЈО?

Специјалното јавно обвинителство (СЈО), утре, на прес-конференција, ќе...

АКО ЈА ВИДИТЕ ОВАА НАЛЕПНИЦА НА ОВОШЈЕТО НИКАКО НЕ ГО КУПУВАЈТЕ! – ЕВЕ ЗОШТО

Додека купувате овошје веројатно ги забележувате етикетите залепени на...

ОСОМНИЧЕНИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК НА БИТОЛА ВО ПРЕДИЗБОРНИТЕ АКТИВНОСТИ НА АНТОНИО МИЛОШОСКИ

По тримесечниот куќен притвор, битолскиот градоначалник Владимир Талески...

Тотал ТВ НА 3 ТВ ПРИЕМНИЦИ – НАЈПОПУЛАРНИТЕ ТВ КАНАЛИ И НА ДОПОЛНИТЕЛНИТЕ РЕСИВЕРИ

  Total TV Makedonija Тотал ТВ НА 3 ТВ ПРИЕМНИЦИ – НАЈПОПУЛАРНИТЕ ТВ КАНАЛИ И НА...

Eве како УСАИД ги подели парите за независни медиуми….место сите да јадат ќе јадат тројца неспособни, јбга

Според информациите со кои располагаме највише апна струмичкиот новинар...

Никола бе Никола, зашто мачиш бабите бе аман не биди до толку

Никола треба да одговара за ова. Како не му е срам да тера баби да идат на...