Search
понеделник 22 јули 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Занимливости

Францускиот амбасадор пречекан со холандско знаме

Францускиот амбасадот, Кристијан Тимоние, на средбата со претседателката...

Машко име со најтажно значење

Во потрага по поубаво и невообичаено име за бебето, родителите честопати...

Ниту се извинуваме, ниту оставка даваме, текстов ќе си стои до небо :). – кој е Драги Рашков потрчкото на Зокиски.

Разузданиот прв административец: Историја на (не)одговорноста Се извинува...

СТАТУС НА ЉУПЧО ЗЛАТЕВ ЗА ВИДОВДАН, СРПЧЕ ЛАЈК ДИС

Ljupcho Zlatev пред 9 мин. ·  Инаку пред 4 дена беше “Видовден”, национален...

МИЛЕНКО ШИРИ ПАНИКА НА ФЕЈСБУК ДЕКА АМЕРИКАНЦИТЕ АКТИВИРАЛЕ НУКЛЕАРКА НА КРИВОЛАК!!!

Gepostet von Миленко Неделковски am Montag, 1. Juli 2019

Малку истражував, на фирмата Accent Dooel, каде што работи славниот KIRIL SOKOLOV

Ивана М.Лазаревиќ 1 час Апликација МојДДВ, влегувам на маркет, пребарувам, ја...

ДАЛАВЕРИТЕ НА КОЧО И НЕГОВАТА ШВАЛЕРКА ОД ЊУ ВЕЈВС АГЕНЦИЈАТА

фибула атлантис и на кочо агенцијата Њу вејвс се главно манги и лапаат...

Митко Јанчев му дал две возила на Оливер Спасовски

Oliver Spasovski е во Kavadarci. пред 16 мин. ·  Му благодарам на градоначалникот на...

ВИЛА РАДОЈКОВ

Zoran Bozinovski пред 3 мин. ·  ВИЛА РАДОЈКОВ Екс кривобранитељка Емилија,...

ЕКСПРЕС: ,,Генсекот” на Заев договара спорен тендер вреден 7 милиони евра (АУДИО+ТРАНСКРИПТ)

Пишува Горан Момироски link do originalniot tekst Пред вас е шокантен разговор меѓу...