Search
петок 10 април 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Занимливости

Четириесетина лица однесени во првиот државен карантин во хотелот Ибис и јас сакам у одајчето на Ана Камчева таму носете ме

Четириесетина лица кои што ноќва влегле во Северна Македонија воглавно на...

„Мистериозно“ слетување на затворениот аеродром во Скопје: Што донесе карго авионот од Виена?!

На затворениот аеродром Скопје на 19 март „мистериозно“ слетал авион од...

Чулев: Не се чувствувам еднакво на седниците на Влада другите имаат вибер група Јавна владина соба мене не ме викаат

Техничкиот министер за внатрешни работи, Наќе Чулев во вечерашното...

ФОТО Прилепска фирма: За една недела ќе изработиме 2 милиони заштитни маски – бесплатно!

Менаџерот на прилепската компанија ,,Кули”, Александар Мариновски, за...

БРАВО, ОРГАНИЗИРАНА НАСТАВА ОНЛАЈН ОД ГРУПА ЕНТУЗИЈАСТИ, ПРОФЕСОРИ

Учиме од дома, заедно можеме! Раководството на гимназијата Ѓорче Петров од...

Срамота е, ем седете дома ем нема парно, ќе заработите, а БЕГ, а Влада, а РКЕ? После децата по болници да носиме

Срамота е ем седете дома ем нема парно, ќе заработите, а БЕГ, а Влада, а РКЕ?...

НИНА ОВА СО ПЛАТАТА ЕМ ТИ Е ГЛУПАВО ЕМ ЛИЦЕМЕРНО ДА ТИ БАТА КАЖЕ

Toni Dimitrievski пред 6 мин. ·  Potegot na taa ministerkata za finansii so doniranjeto plata e bezmerno glupav. Isto kolku sho...

Еве зошто докторите од Дебар заболеа од корона!

Видете ја разликата помеѓу тоа каква заштитна опрема носат нашите...

Преку разглас од возило жителите на Чаир се повикуваат да останат дома

На друштвените мрежи објавени се видеа на кои се гледа како преку разглас од...

ТРИТЕРОЛ СЕ ОСВЕСТИ ДЕКА ПОГРЕШИЈА И ДЕНЕС СЕ ИСПРАВААТ, НИНА ФИНАНСОВА СИ КРЦКА

После вчерашната објава дека Тритерол од Струмица се обидуваат да...