Search
среда 17 јули 2019
  • :
  • :

Category: Занимливости

СИТЕ МИСЛЕА ДЕКА ХИТЛЕР Е МРТОВ, НО СЕ ПОЈАВИЈА СЛИКИ ШТО ГО ПОКАЖАА СПРОТИВНОТО

Се чини дека се уште е актуелна теоријата дека германскиот диктатор не...

НИ ГО ПРАВАТ НАМЕРНО: НА ОВИЕ 8 НАЧИНИ МАЖИТЕ МАСОВНО СТАНУВААТ ЖЕНИ!

порталот Пулс 24. Здравата храна денес е многу скапа и достапна само на...

Задграничен комитет на ВМРО-ДПМНЕ во Австралија ја откажува поддршката за Груевски

Македонија Задграничниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во Бризбен-Квинсланд од...

ДОКАЗ ЕКСКЛУЗИВА: Пратеничката од Кр.Паланка Митовска, физички се пресметала со активистка на ВМРО-ДПМНЕ

Нервозата и нетрпеливоста во владејачката партија полека но сигурно...

Едно зборуваат, друго прават

ДОСИЕ-ВМРО НП преку Ламбе Арнаудов, навидум безначаен лик на македонската...

СКАНДАЛ ЈА ТРЕСЕ ДИПЛОМАТИЈАТА: Испари службеното возило на македонската амбасада во Мадрид

Македонската амбасада во Мадрид остана без службено возило. Автомобилот,...

Како најлесно Катица да се справи со ситуацијата и да го среди дувлото?

Овака: Таму треба асистенција независна од МВР.. Ката треба да побара 30 до 40...

ПОЗНАТО Е ИМЕТО НА ПРВИОТ БИЗНИСМЕН КОЈ ЌЕ ГО ИЗЕДЕ СТАПОТ ОД СЈО: Златко Муцунски од Порше Македонија ќе биде во голема невоља за тендерот за Шкодите Јети за МВР!

Македонија Најголемите ѕвезди на изминативе 10 гидини е дректорот на Порше...

Денот на ВМРО ДПМНЕ го прославија со објавување на планот на Катица со кој ќе му ебе матер на Грујо и режимот

ЧУДЕН ПОТЕГ НА РЕЖИМОТ: Денот на ВМРО ДПМНЕ го прославија со објавување на...

Ќе се обновува Прора, Хитлеровото нацистичко одморалиште од соништата

Три години пред нацистичка Германија да ја изврши инвазијата врз Полска и...