Search
понеделник 17 јуни 2019
  • :
  • :

Category: Занимливости

ЛИДЕРИ И ЛИДЕРСТВО – ДАЛИ ИМАМЕ ИЗБОР?

Лидери и лидерство. Нештa кои не се учат на училиште  барем не во Македонија...

Зинго го избркал Златев од Сител, Ивона го прибрала во Вечер

Кратко траеше телевизиската слава на Љупче Златев попознат како мистер гаф....

„Изборна“ прогноза на Славчо Поповски: Kакво време не очекува со почеток на кампањата

Со оглед на тоа дека од утре, понеделник (21.11.2016) почнува  кампањата за...

Артан Груби се избрука пред гласачите на ДУИ во Борис Трајковски: Како луд се дереше УЧК две минути, народот го гледаше како да избегал од ментална болница!

Македонија   Погледнете во 2016-та, 15 години по војната, што му кажува на...

ВИДЕО: Во Аеродром не се гледа прст пред око од смрдеа, чад и густ смог

Aeродром се гуши! Мирис на смрад и чад и густ смог од кој не се гледа прст пред...

ФОТО: Груевски како Тито – „обесен“ на портрети во основно училиште

На Фејсбук беа објавени фотографии од OУ “Крсте Петкoв Мисиркoв” вo...

Модното студио Шанел со фото сесија во LDB Jeans

Денес во Битола манекените и манекенките на модното студио Шанел...

ХЈУСТОН – ИМАМЕ ПРОБЛЕМ! Сите опозициски портали хостирани на еден сервер во УНЕТ т.е УЛТРА – Вчера Груевци го хакнале серверот и 90 посто портали отидоа у курац!

Фирмата УНЕТ која е дел од компанијата УЛТРА на брачниот пар Антони и Анета...

Бутнати најголемите македонски опозициски портали, вмровски хакери го лупнале УНЕТ

Biljana Sekulovska пред 53 минути · Skopje, Čair Municipality · Ne rabotat slednive Portali koi gi odrzuva UNET:...

ПОСТОЈАНО ИМА КАВГА ВО ВАШИОТ ДОМ? ЕВЕ КАКО ДА ПРОВЕРИТЕ ДАЛИ ИМА НЕГАТИВНА ЕНЕРГИЈА И КАКО ДА ЈА ОТСТРАНИТЕ!

Негативната енергија во вашиот дом може да ви донесе само зло, никако ништо...