Search
понеделник 24 јуни 2019
  • :
  • :

Category: Занимливости

Читател тврди: Емил Димитриев му го смести на Тозо, силуваната му е швалерка уствари?!

Mejl do Dokazm> Tozo si idel otporano so ovaa. I ne bilo siluvanje, tuku pred mnogu lugje ja vlecel kon kolata. Nadvor imalo covek na...

Вип Приговори И Поплаки Анти-рекламна Кампања

Вип Приговори И Поплаки Анти-рекламна Кампања 13 јануари во 15:38 · ПОРАДИ...

ФОТО: И мафијата на ДПМНЕ во Битола „заболена“ од стиропорно лудило

Лудилово е заразно….

ВИДЕО: Мацко од Прилеп – Новиот македонски суперхерој!

Ова видео е само демонстрација на неговата натчовечка сила, а наредната...

Се плаши ли ВМРО-ДПМНЕ од СЈО?

Острото противење на ВМРО-ДПМНЕ, на СЈО да му се продолжи рокот за...

ПОРАДИ БАБА ВАНЃА СВЕТОТ СО НЕТРПЕНИЕ ГО ОЧЕКУВА 20 ЈАНУАРИ 2017 ГОДИНА

Слепата пророчица Баба Ванѓа заради едно од нејзините предвидување дека...

МАРТ, АПРИЛ, МАЈ ИЛИ ЈУНИ: КОГА ТОЧНО ИМ ИСТЕКУВА МАНДАТОТ НА ЈАНЕВА И НА СЈО?

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева и нејзиниот тим имаат уште...

Филип пред нова година навистина кукал контра СЈО, ама со страв бе не смее до крај

Кутрото педерче со куре од седум сантима си лаел од страв и...

Масло од лен

Лененото масло е достапно како течно масло, но и како капсули поради...

(ВИДЕО) ИЗНЕСУВАЈТЕ ГИ ДЕЦАТА НА МИНУСНИТЕ ТЕМПЕРАТУРИ!

Родителите имаат чудни навики да ги држат децата на затворено, во топла...