Search
вторник 26 март 2019
  • :
  • :
loading...

Category: Занимливости

Оќи дечки, сума сумаре на настанот денес

I da odgovorite. Sekako, so objava na nastanot. Oti vo prasanja se deca. Ucenici na OSMU D-r Jovan Kalauzi Bitola I nivniot klasen...

Јован Јаулески објави видео за децата на политичарите од власта, СДСМ веднаш го осуди

Јован Јаулески, претседателот на УМС на ВМРО-ДПМНЕ, на својот профил на...

МИЦКО НЕ МУ ДОЛЖИ НА ГРУЈО САМО ЗА ЛИДЕРСКОТО МЕСТО ВО ВМРО ДПМНЕ, ТУКУ И ЗА ПРВОТО ВРАБОТУВАЊЕ ВО ЖИВОТОТ!

Ако Христијан Мицковски бил најдобар студент на Машинскиот факултет во 2001...

Ова типчево е член на Совет во Град Скопје од СДСМ

Jordanka Ivanovska-Joci пред 30 мин. ·  Ова типчево е член на Совет во Град Скопје од...

Татјана Лазаровска, според нејзиниот ФБ профил е вработена во Армијата на Р.Северна Македонија.

Mersiha Smailovic Следи · пред 15 мин. ·  Татјана Лазаровска, според нејзиниот ФБ...

Шекеринска не штедеше аплаузи за трите писма на Бреговиќ, ама на Фокус им е лута не им одговара на прашања

Горан Бреговиќ, сараевската музичка ѕвезда со светска кариера, вчера во ВИП...

(ВИДЕО) КОГА ЌЕ КУПИТЕ СВЕЖО МЕСО ПРЕД ДА ГО СТАВИТЕ ВО ФРИЖИДЕРОТ, ЗАПИШЕТЕ НА ПАКУВАЊЕТО ДАТУМ КОГА СТЕ ГО КУПИЛЕ, И НЕ ГО ЧУВАЈТЕ ПОВЕЌЕ ОД 1-2 ДЕНА ЗА МЕЛЕНО МЕСО, ПИЛЕШКО И РИБА И 2-3 ДЕНА ЗА ЈУНЕШКО И СВИНСКО ПРЕД ДА ГО ЗГОТВИТЕ!

(ВИДЕО) КОГА ЌЕ КУПИТЕ СВЕЖО МЕСО ПРЕД ДА ГО СТАВИТЕ ВО ФРИЖИДЕРОТ, ЗАПИШЕТЕ...

Ја плескал-цепел Анета Станчевска неколку месеци

‎Zoran Bozinovski‎ до BUREVESNIK пред 14 мин. ·  DEJAN CEPAČOT Poradi toa što imam dokumentacija od koja jasno čitam...

Штипскиот „татко“ опс „батко“- Бочварски се испофали со проекти, кружни и тротоари, ама многу делел тендери на роднини тврдат од ДЗР!

Државниот завод за ревизија деновиве ги објави наводите од ревизијата...

ВО НЕГОТИНО ВОДА ФАЛИ ЛЕТНО ВРЕМЕ ЗА ТОА И ПРАЗНИК НА ВОДАТА ИЗМИСЛИЛЕ

Vo Negotino pocna da se proslavuva i svetskiot den na vodata. Zamislete na vodata! Kolku paradoksalno se proslavuva den na vodata vo mesto...