Search
четврток 20 февруари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Забава

Латас, Диме, Албанците од Серава…овие се у тотален хаос

КУРТОНИТЕ СЕ У ТОТАЛЕН ХАОС: Латас на вестите на Сител вели дека Алфи му...

ДИМЕ СПАСОВ ЗАМИНУВА НА НОВО РАБОТНО МЕСТО ВО ВОЛТ ДИЗНИ САД

Интервјуто на дополниот заманик министер за труд и социјална политика Диме...

Леле женска туча на сабајле неизмиени, ненашминкани лом се направија

УБАВО МИ Е НА ДУШАТА И НА ЏЕБОТ КОГА ПЕАМ ЗА НАШИНЦИТЕ ВО СТРАНСТВО

ФОЛК-ПЕЈАЧКАТА ТАТЈАНА СТЕФАНОВСКА НА ТУРНЕЈА ВО КАНАДА И АВСТРАЛИЈА...

Jуче Пијан данас опет, Диме се церека на “ЛЕПОТИЦАТА” со испиени 100 џин тоници

Eve go Dime Spasov Odamna alkoholot i zenite mu se slabost Samo sto od ovde go odnesoa na race doma

ПЕЈАЧКАТА САНИ И ДЕКОЛТЕТО ЕДВАЈ НАОЃААТ ЗАЕДНИЧКИ ЈАЗИК ДА СЕ РАЗБЕРАТ!

Фолк ѕвездата Сани во друштво на Убавка Петков, сопственичката на “Клариса...

Скорпијата најтврдоглава, Бикот се одмаздува, а рибите горделиви – какви сте според хороскопскиот знак?

Секој хороскопски знак е приказна сам за себе. Едни простуваат брзо, другите...

Војна на фолк естрадата: Зорка ми ги украде позите!

 Фолк пејачките Марија Луиза од Битола и Зорица Георгиевска од Кратово...

Tвоето дете може да те посрамоти, ама твојата Влада може да те умре…

Lokumni Na Bo Barbov пред 3 минути · Eve za vecer dva vica so mene licno mi napravija kjeif vaa nedela.Ne pamtam kaj gi...

ГРУЕВСКИ НОСИТЕЛ НА ЛИСТА – ЕВЕ КАДЕ!

За лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски од доброупатени извори дознаваме...