Search
вторник 10 декември 2019
  • :
  • :

Category: Забава

ШТО ИМ Е БЕ НА ОВИЕ, ЕВЕ УШТЕ ЕДЕН…

Македонија

Фејсбук коментари: Томе врати фенот и пеглата

Фејсбук коментари: Томе врати фенот и пеглата “Томе врати фенот и...

СЛИКА СЕ СИ КАЖУЕ: Позади Грујо, лицата кажуваат се – ОЧАЈ, ДЕПРЕСИЈА, ПАНИКА, ПОРАЗ!!!

Македонија Биљана Беличанец што си мисли – Каде бе заебав у животот, што...

Ракометарката Ива ке се вери во Америка?

Нашата најубава ракометарка Ива Стојковска најверојатно ќе замине во...

Величе од Ранковце: Ќе станам популарна со мојот компир, а дечко ќе ми биде Зоки Фаци

Почитувани пријатели од Доказ. Јас сум Величе трендсетерка од...

СРЕЌЕН ПРАЗНИК ВМРОВЦИ ВИ ПОСАКУВА ГРУЈО ОД ДЕМОКРАТСКА АЛТЕРНАТИВА

И Гоца Горданка исто и она е од ДА, волот ни сам не знае кај е со неа сликан...

Груевски плаќа колумни по американски третокласни весници, да го ожали човек

КОЛКУ Е САМО ОЧАЕН ДИКТАТОРОТ: Грујо се фали со купена колумна со украдени...

Сепак пак ние во право сме дека Политико и неговите брифери од партијата поим немаат чија куќа сликале

Branko Geroski пред 4 часа · Значи, вака. Стасаа и до мене фотките на луксузната...

Наташа Стојановска: Директорот што си купувал фен, пегла, душек, да не го избркале од дома?!

“Директор на комунално претпријатие си купувал фен, пегла за коса и дормео...

ЈОСИП БРОЗ ТИТО – МАЈКУ ТИ БОЖЈУ, сви на изборе без гаќе!?

Па добро бре, Мајку вам божју, да вас питам: Кад је било избора у мом времену?...