Search
сабота 19 октомври 2019
  • :
  • :

Category: Забава

Геро: Ај да му одгворам на ШУПАКОВ Миленко

Branko Geroski пред 8 минути · Ај да му одговорам на шупаков… Значи, го видов...

И брат му на Грујо во подршка, Вучиќ на Митинг во Борис Трајковски

*монтажа

Невестиве по грешка место на Митинг во Борис Трајковски завршиле во Зоолошка?

Невестиве направиле селфи по наредба на партијата да, ама место во СЦ Борис...

ГРАДОНАЧЕЛНИК САКА ПРАСЕЌЕ

Не знам колко пучанство у Куманово знае за Котор Варош? Тој е много мала...

Клетва до сите оние кои денес у Борис Трајковски по сендвичи и вода ќе дојдат

хумор МОДЕРНИ МАКЕДОНСКИ КЛЕТВИ ДА ДАДЕ ГОСПОД : ИЗВРШИТЕЛ НА ВРАТА ДА ТИ...

Оној што ужива во животот, не може да има рамен стомак. Драган Спасов Дац

Имаме ли ние трудова инспекција во државава, каде ли е што прави?

Ina Mnogufina   Кажете и јас ќе и ја напраам!

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО ДА МНОЖИ ЗА САМО 1 МИНУТА (ВИДЕО)

Учењето на множење е првиот голем чекор во интересниот свет на...

Aууу кој тоа лажеше Трики бил двоцевка, ма нее он тоа со две плавуши, поетеси

Трики тебе по дома знаат ли те кај шеташ, а? Или се вадиш на деменција...

Забавите во ДЕЖАВУ се полн погодок, вечерашнава со Лексингтон вистински урнебес, преполно е