Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Category: Забава

Оној што ужива во животот, не може да има рамен стомак. Драган Спасов Дац

Имаме ли ние трудова инспекција во државава, каде ли е што прави?

Ina Mnogufina   Кажете и јас ќе и ја напраам!

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО ДА МНОЖИ ЗА САМО 1 МИНУТА (ВИДЕО)

Учењето на множење е првиот голем чекор во интересниот свет на...

Aууу кој тоа лажеше Трики бил двоцевка, ма нее он тоа со две плавуши, поетеси

Трики тебе по дома знаат ли те кај шеташ, а? Или се вадиш на деменција...

Забавите во ДЕЖАВУ се полн погодок, вечерашнава со Лексингтон вистински урнебес, преполно е

Најчитан текст на интернет: Како да заведете девојка или жена преку фејсбук?

KAKO ZAVESTI DEVOJKU,ZENU PREKO INTERNETA Jedno od glavnih pitanja s kojim se vecina muskaraca koji imaju za cilj upoznati srodnu dusu...

ДРЗОК ХОРОСКОП: Близнаците лажат во очи, девиците сигурно ќе ви забодат нож во грб…

Колку и да звучи грубо, недостатоците е најдобро да се посочат директно и...

Фолкерите почнаа со договори за новогодишни тезги

И покрај тоа што остануваат повеќе од два месеци до Новогодишните празници,...

Oливер Андонов добил дипломатски пасош и ново одело со све цената на грб!

Абе луд не луд дијагноза не дијагноза ама си лапнал дипломатски пасош...

*** ДАМИ И ГОСПОДА *** Ви најавуваме балканска атракција…Петок во Дежаву!

*** ДАМИ И ГОСПОДА *** Ви најавуваме балканска атракција… Одговорни за...