Search
понеделник 17 јуни 2019
  • :
  • :

Category: Забава

ФОТО: ВМРО-ДПМНЕ по смс бара „тројца сигурни гласачи“

На социјалните мрежи се шири смс порака од општинската организација на ВМРО...

Леле на сопственик на портал му нуделе секс на Камени мост, еве што тој вели на тоа

Рубин Иваноски Уште едно тајно режимско жарче за чешање јајца…се молат...

Исповед на напатена жена: Бајач ме лекуваше со секс, додека маж ми чекаше пред куќата

Бајачите се служат со секакви методи за да им „помогнат“ на напатените...

ОВА ГО ИМА САМО ВО ДРЖАВНА БОЛНИЦА ВО СКОПЈЕ – СЕ МОЛАТ ПАЦИЕНТИТЕ ОД СВОИТЕ…

Во нашите книшки може се да се најде од слики, снимки, упати, ливчиња,...

Eве вака пуши Цаци на Сарма: Како изгледа провладин текст, прво напијте се реглан да не добиете нагон за повраќање

ВМРО-ДПМНЕ го готви тимот кој ќе донесе 63 пратенички места На првиот ден од...

НЕЈЗИНАТА ВУЛГАРНОСТ НЕМА ГРАНИЦИ – СРЕД НАСТАП ПЕЈАЧКАТА СЕ НАМЕСТИ ЗА ДА ЈА ДОПИРААТ ПО МЕЃУНОЖЈЕТО!

Сите знаат дека Мајли Сајрус е контроверзна личност и дека шокира каде и да...

Се прашувам кој го облекува Грујо да изгледа вака смешно?!

Мејл: ova ne lici na nisto abe vkus da se nemalo kako zabegan kosulata kako od gradinka so tregeri da ne mu padnat pantalonite

Забрането пушење, забрането музика, ма вие бре бетер станавте од Северна Кореја со све ИСИЛ, мррррршшшш

Галерија: Автерворк забавите на “Дежаву“ го раздрмаа Скопје

Црногорскиот бенд „Лексингтон “ направи одлична забава во популарното...

ПЕКОЛНО ХОРОР ТРИО – МЕЛЕМЕ ОПРЕМА ЗА ПРИСЛУШКУВАЊЕ ПОВОЛНО, НЕМА ПОТРЕБА ДА НИ СЕ ЈАВИТЕ, НИЕ ЌЕ ВЕ БАРАМЕ!