Search
сабота 20 април 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Забава

На прославата во Канал 5 стоки, старлети, еден глумец итн…

 

Продавала пита од марихуана: Луѓето се жалат дека им е претерано добро

Од Брзата помош во Скопје денеска е соопштено дека невообичаено голем број...

Зевзекманија- Во името на Зоки, Кате и СЈО

72 годишната Добринка, која се товари за нелегално поседување и пуштање во промет на ајвар и малиџано, ќе и се суди во отсуство

Стефо Јанкулоски Токму сега · Изминатиот месец на територијата на...

Тие не глумеа: Во овие филмови сцените со секс се ВИСТИНИТИ

  “All about Anna” (2006)   “Brown Bunny” (2003) “Nymphomaniac” (2013) “The Lover” (2005) “Lie with me”...

Погледнете дали сте ја одбрале вистинската професија според хороскопот

Во едно астролошко истражување во САД биле интервјуирани преку 9 илјади...

Саше Ивановски: ЈАС СУМ ГОМНО?! Неверојатно и на крај си призна…

Колумни Саше Ивановски Новинар, основач и сопственик на Мактел.мк   Дечки,...

Почна ли сценариото: ИЗБОРИТЕ СЕ ОДЛОЖУВААТ ЗА НЕКОЈ МЕСЕЦ???

Што се случуваше деновиве: во Прилеп се појави ГДОМ,сакајќи да изигра на...

БРАНКО ТРИЧКОСКИ – Се продава Мерцедес Мајбах, 2012 година, 34.000 км, регистриран до август 2017

Се продава Мерцедес Мајбах, 2012 година, 34.000 км, регистриран до август 2017, полн...

Верници се фотографираа и го бакнуваа духовникот на Путин

Рускиот епископ Тихон ја собра целата политичка и црковна елита на едно...