Search
сабота 14 декември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Забава

ОВОЈ И БУКВАЛНО МУ СЕ НАМОЧА НА СКОПЈЕ

Налет да се сторите 7 ч. ·  Среде Центар. Дебар Маало. Карши Министерство за...

ЛДП РАЗМИСЛИЛЕ СТРАТЕГИСКИ ДЕКА ВО АНУСОТ НА ЗАЕВ Е НАЈТОПЛО, РАЗМИСЛУВАЈ РАЗЛИЧНО

Goran Milevski пред 30 мин. ·  Стратегиско советување на ЛДП. Во присуство на...

(ФОТО) Шанац и Ина прифатија предизвик – Ќе го пасиме стадото овци сами

Статус на Тони Михајловски Шанац: Не го познавам човеков. Секоја чест за...

Што ако ми е многу мал? Ќе си апнам бурек од Силбо и ќе се смирам пошто на Силбо му е поголем

Иако големината не е пресуден фактор за сексуалното уживање, премногу...

И Зоки знаел да кажува вицеви. Заев: По победата на изборите, ќе се посветиме на внатрешните трансформативни процеси

ДАЛИ ЗОКИ ЛАЖЕШ ИЛИ КАЖУВАШ ВИЦЕВИ ИЛИ ДВЕ У ЕДНО? На следните избори јас ќе...

НА КРАЈ КОСТАДИН И АПАСИЈАТА ЌЕ СЕ ЗЕМАТ И ЗБАРАТ У ИМЕ НА ЕУ ПЕРСПЕКТИВИТЕ И ТРАВАТА СТРУМИЧКА

Владимир Карапетров Македонски 1 час ·  Ахахахаха Циркузанти...

ЗАЕВ „ЗБОРУВАЛ“ СО МАЛЕЧКАТА ГРЕТА: Пак го нacaнкале пpaнкepи

Пред неколку дена, разоткривме хибриден напад врз кабинетот на премиерот,...

Оваа архиварката Фатиме уште ли сака да е претседателка, да прашаме де?

Фетаи се пожали: Наместо обвинители, станавме архивари и магационери...

Mиленко ја вреѓа дебелата Нола била торбешка, не не срамотаа она е само дебела муслиманка за кило урда стои муабетот

Миленко Неделковски 2 ч. ·  Дека ќе се женел, демантира! А за ова на неговата...

Нема лабаво Роки Галф, Енвер Малиќи Кинески ѕид и Бобо дајнерс на Рада жена му избрани за мажи на годината и сите сдсмовци , нек је са сречом

Владимир Стајиќ на фб се заблагодари за настанот и изборот Vladimir Stajic пред 14...