Search
петок 10 април 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Забава

ДИРЕКТОРОТ НА ЗООЛОШКА Е НАЈСРЕЌЕН ШТО КАЗИНАТА НЕМАЛО ДА ПРОПАДНАТ, ЌЕ ИМА РУЛЕТИ ЗА ПЛУКАЊЕ

срцка бе он коцкарче си ги гали, АМА И СИ ГИ ПЛУКА АКО НЕ ДАВААТ ЖЕТОНИ

ЗОКИ ФАЦИ ВИКА НА ИНФЛУЕНСЕРКИТЕ ИМ ТРЕБАЛО САМО ТВРД КУ**АЦ ДЕНОВИВЕ…ЛИЛА ЛАЈК ДИС

http://www.dokazmakedonija.mk/wp-content/uploads/2020/04/zoki2.mp4 http://www.dokazmakedonija.mk/wp-content/uploads/2020/04/zoki1.mp4

ВИДИ БУДАЛА, А? БУДАЛА, А?

Dragan Ugrinovski 14 ч. ·  КАКО ВОЕНО ЛИЦЕ, СЕГА ВО ПЕНЗИЈА, А ПОМИНАТО 4 ВОЈНИ, ЌЕ ВИ...

Т’га за лето (43 слики)

Една од причините зошто повеќето мажи повеќе го сакаат летото од зимата е...

Чомбе од Зоолошка нема куче, ама затоа ќе си го прошета газдата на Дион

Gjorgi Galetanovski пред 13 мин. ·  На денешната седница Владата донесе измени на...

ФИЛИПЧЕ ЖЕНСКАРИШТЕ ЕДНО, ЗАТОА СИ ТИ ВАКА СМИРЕН ПА И ТАТА БИ ВО ПРИСУСТВО НА ВАКВИ, ХМММ СОВЕТИ

Венко Филипче пред 43 мин. ·  Грижата за психичкото здравје е еднакво важна...

НЕМА НАСТАПИ ПЕВИЦИТЕ ПОЧНАА ДА СОБИРААТ ПОЛНИ КЕСИ ОД МАРКЕТ И ДА БЕГААТ

Irena Spasovska пред 4 мин. ·  Денес отидов во супермаркет и ќе ви кажам што ми се...

Груевски го заебава Заев: Јас менаџирав многу кризи, но никогаш не дозволив намалување на платите

Груевски преку Фејсбук статус од Будимпешта пишува дека досега менаџирал...

Во Венеција се појавија делфини, низ Скопје шетаат патки, а во Куманово свинчиња на Максоте побратимчиња

Штосна фотка кружи по социјалните мрежи, а на неа се гледа прасе кое...

Пијана битолчанка на улица го преспала полицискиот час

Битолското основно јавно обвинителство поднесе предлози за казни против...