Search
вторник 18 јуни 2019
  • :
  • :

Category: Топ3

НИКОЛА, ЗА ПОСЛЕДЕН ПАТ „ДЕТОНАТОР„ ТЕ ПОЗДРАВУВА…

Dobro utro Marjan, te zamoluam da go objavite tekstot shto semejstvata od DETONATOR go dostavuvaat do mediumite. Pozdrav Никола,...

Македонски државјанин се самозапалил во Исланд во знак на протест

zdravo gledam na nitu 1 mk portal osven na lajme nema nikoj drug objaveno deka 1 mk drzavjanin na mk se samo sapalil vo island od...

Некој овде е луд, скопските станови поскапи од тие на Јадранот и покрај Егејот

Тоа што просечната цена на станбениот квадрат во Скопската општина Центар...

Очајни паланечки вмровци пласираат груби невистини за да ја покријат нивната безидејност

По вчеашниот величенствен митинг на СДСМ и коалицијата во Крива Паланка...

Грците на Фаци и пријателка им барале дрога. 4 саати ги држеле скроз голи на граница

Се тресеме и јас и другарками,ова не е нормално, изјави по телефон Зоки Фаци...

Ексклузивно сведоштво на Ден Дончев: Заштитениот сведок против Бошкоски со алфи го протерале во Грција!

Ден Дончев, носителот на кандидатската листа за изборната единица 1...

Наместо пропаднати проекти, СДСМ преку Планот за живот во Македонија нуди вистинска и суштинска помош за малите и средни претпријатија.

Изјава за медиуми, Оливер Спасовски, носител на кандидатската листа на СДСМ...

Битола. Најголем митинг во историјата на РМ. СДСМ ПОБЕДУВА

Болницата во Охрид го крши законот, нема поднесено завршна сметка?

Знаете ли дека болницата од Охрид најверојатно нема поднесено завршна...

Предлог за мир

Пишува: Тања Кармазова (Tanya Karmzova – Costigliola) Молчев, не е веќе ни важно колку...