Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Топ3

СКАНДАЛ ВО КОЧАНИ: НАСТАВНИК ИСФРЛИЛ УЧЕНИК – СЕ ЗДОБИЛ СО СКРШЕНИЦИ!

Невиден досега скандал се случил во ОУ „Св. Кирил и Методиј“ – Кочани,...

Говнарите извршители као душа имале не краделе од поплавените, море мамицата на сите вас по ред

Над милион евра донации собрани преку Црвениот крст на Македонија нема да...

Софија Куновска си поднесе оставка од Претседател на Градска на Скопје

Доказм ве информира дека на денешниот Конгрес на СДСМ на кој се...

СДСМ ќе се заебе јако со Лилјана ДОМ на листа и другите колабрационисти, од нас глас не добивате!

  Jordanka Ivanovska-Joci пред 1 час · Oд др.теми, oсим Диме, еве дa речеме, јa чекaм неделa дa...

Mинистре Оливер ај набаци некоја контрола во Паланка многу олош има во таа станица де позачисти…

Shalterite na MVR vo Kriva Palanka…nikoj za nikogo ne znae kade e i sto raboti..

КЛИНИКА ЗА ОНКОЛОГИЈА, ДАЛАВЕРИ ВТОР ДЕЛ

i pustiv uste eden mail so fakti ya upraven na onkologija osven toa sto ti go pustiv za upraven, direktorot nema popollneto anketen list za...

Ја чекаме Бојана сопругата на Диме Спасов да каже дали го избркала Диме од нејзината вила на Водно!

Интересно во јавност со нејзина верзија се нема појавено само уште...

Се скарале Мали Зинго газдата на Сител и ВМРО ДПМНЕ заради тв Нова на Кочан?

Доказм мк од свои извори во тв Сител дознава дека цела недела односите од...

ЕВЕ ЈА ВИСТИНАТА ЗА ДИМЕ СПАСОВ ОД СИНОЌА, ШТО СЕ ДЕСИ ЦРНИ ДИМЕ ЗОШТО БЕГАШ???

Nie mislevme e peder a on i svalerka da ti imal!  Nie mislevme pie mleko a on sljokal!  Nie mislevme rano si legnuva a on po cela vecer...

Бомба, а? Синот на Љубчо Георгиевски Лав ги подржувал бомбите на Заев?

Синот на Љубчо за Заев а троши Пари студира по Њујорк. На постови има хаос со...