Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Топ3

ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!

Огнен Чаловски  беше првиот сопруг на екс пејачката ,а сега...

МИЛЕНКО ИМ СЕ НАФРЛИ НА НОВИНАРИТЕ ПРЕД СУД – КОИ СТЕ БЕ ВИЕ МЕНЕ НЕШТО ДА МЕ ПРАШУВАТЕ?!?!

Душко Тошиќ со македонката Марија Андоновска (ВИДЕО)

Aко добро се сеќавате пред 2 или 3 години српските медиуми беа преплавени со...

Никола Војминовски, осуден за нападот врз Зијадин Села избегал?

Осудениот Никола Војминовски на 13 години затвор за нападот над пратеникот...

Мицкоски: Зоран Заев ГОТОВ СИ! ЌЕ ТИ ПРСНАМ БУБУЉИЦА У ОКО

Денеска во 14:00 часот лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски  им се обрати...

Саше Политико му предвидува блескава кариера на Заев? Нервозен е Зоки ќе си даде оставка, ај ај

Branko Geroski 1 мин. ·    Ало, слепци од СДСМ, за ова ли ја плаќате оваа епска...

Балисти: Мразиме сѐ што е македонско, на Македонците им посакуваме – сѐ најлошо!

Нецел месец по скандалозното видео платено од Министерството за култура за...

Шекеринска најави кандидатура за претседател: Жалам што се уште се прашуваме “дали е време?” за жена претседател на Македонија

Отворена и лесно комуницира со многу луѓе, но тешко дава влез во нејзиниот...

ЉУБОВНИОТ ЖИВОТ НА ЦИПРАС: ЈА ЗАСАКА БЕТИ НА 13 ГОДИНИ, НО НИКОГАШ НЕ ЈА ОЖЕНИ

Грчкиот премиер Алексис Ципрас (44),  важи за миленик кај дамите. Го носи...

ИДОЛИ НА НАШИТЕ ДЕЦА СЕ ПРОСТИТУТКИ И КРИМИНАЛЦИ

Денес повторно сме сведоци на бран на вести за брутално насилни убиства кои...