Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Топ2

ВИДЕО: Нема вечера во студентската менза, вработените креваат раменици

На социјалните мрежи вечерва се споделува видео снимено во менза на...

Луѓето се загрижени, МВР до кај сте со наводните киднапирања на деца низ Скопје?

мејл до Доказ: vcera na prijatelka na zena mi i prisle maz i zena za malku da i go grabnat deteto. mislam deka ti nesto pisuvase...

ТОЧКА 23

Една вистинита приказна од високата политика, Иво Санадер го знаете беше...

Весна Трпчевска: Му ветив на Груевски дека ќе молчам за неговото јавување!

Vesna Kovaceska Trpcevska со Зоран Заев во/на СДСМ. пред 5 минути · Skopje, Čair Municipality ·  ...

Денешното раководство на ВМРО-ДПМНЕ се најсилната удбашка инсталација во Македонија од 1945 до денес

Ljubco Georgievski 16 септември во 20:55 · По денешната прослава на српската окупација...

Членска книшка од ДПМНЕ, најважен услов за прием во студентски дом

Низ Скопје, Штип и Охрид осамнале конкурси за влез во студентски домови, на...

ВИДЕО: Љубе Бошкоски во МВР

Екс министерерот за внатрешни работи Љубе Бошкоски денеска беше снимен...

Весникот Нова Македонија сметен во штабот на ВМРО ДПМНЕ, куртони си останаа

Kуртони си остануваат куртони, дневниот весник Нова Македонија е сместен во...

ПРИСИЛНА НАПЛАТА НА РДТ: Пред шалтерите гужви – илјадници граѓани ќе бидат блокирани!

Забележително зголемен метеж пред шалтерите на Управта за јавни приходи и...

СДСМ ДО УЈП: ДА НЕ ПОМИСЛИТЕ ДА ГИ БЛОКИРАТЕ СМЕТКИТЕ НА ГРАЃАНИТЕ ЗА РАДИОДИФУЗНА!

Радиодифузна такса граѓаните нема да плаќаат! Управата за јавни приходи да...