Search
вторник 18 јуни 2019
  • :
  • :

Category: Топ2

ФОТО: Ова се официјални резултати во сите шест изборни единици

Македонија Изборна единица 1 Изборна единица 2 Изборна единица 3 Изборна...

(ФОТО) ЕКСКЛУЗИВНО: Ова е „неподвижната“ чистачка која по наредба на ДПМНЕ поднела лажна пријава во ДИК – Утринава е одведена во полициска станица, 5 години затвор и висат над глава!

Чистачката во средно училиште која во ДИК поднела барање своето гласачко...

Фото: Арачиново преполно македонски знамиња

Жителите на скопската општина Арачиново, со државни знамиња в рака го...

Најдобриот AFTERWORK PARTY продолжува и овој петок !

DejaVu Capitol Mall ***Дами и Господа*** Најдобриот AFTERWORK PARTY продолжува и овој петок...

За живот се работи! За живот во Македонија!

Почитувани сограѓани, Се изнагледавме сѐ и сешто во последниве единаесет...

Диме Спасов дели илјадарки на ромите тоа било МАЛА ПАЖЊА, А НЕ ПОТКУП

Така и твојата Тамара ли ја лажеше Диме *швалерката само главчето ќе ти...

ВИДЕО ОД ИДНИОТ ПРЕМИЕР, ФОТКИ ОД НАЈГОЛЕМИОТ МИТИНГ ВО МАКЕДОНИЈА

Македонија   * Реклами:      

На митингот на СДСМ ќе бидеме таму и за нас и за Марко!

Aco Kabranov пред 2 часа ·   Едно снежно утро на 4 ти декември пред 32 години во...

Само човек-сировица, со образ ѓон и камен-срце може да остане рамнодушен на тоа што го видовме денес, а јавноста успеа да види многу малку !

Frosina Remenski додаде 2 нови фотографии. пред 35 минути · Skopje, Čair Municipality ·   Еве го...

Милошоски ЖЕНЧЕ ЕДНО ај не мешај се во машки работи

Стојанче Ангелов пред 4 часа · АНТОНИО МИЛОШОСКИ!!! Што се однесува до...