Search
петок 22 март 2019
  • :
  • :
loading...

Category: Топ2

Имало многу луѓе, па слегол порано: Полицаец за влакно ја избегнал ужасната несреќа

Припадник на МВР во последен момент ѝ побегнал на смртта, кога се симнал од...

Студент на ФОН меѓу загинатите во автобуската несреќа и Студентот Онур една од жртвите на вчерашната трагедија, сон му било да им помага на луѓето

една од жртвите на вчерашната трагедија на патот Скопје-Тетово е...

Majka на студентка сместена во домот Пелагонија сака нешто да ви каже

Zdravo Marijan, jas sum od Negotino vo vrska so studentskiot dom Pelagonija da kazam. Tamu e prav logor mojata kerka pretstojuva tamu, iako...

ВРИЕ ОД НЕПОТИЗАМ ЕВЕ ГИ НАЈНОВИТЕ ОТКРИЕНИ СЛУЧАИ

Син на пратеничка станал инспектор, иако е фармацевтски техничар Од...

(ВИДЕО) МЕГА ЦАР: Фуркан Салиу му го читаше цел непотизам на Заев вечерва!

Новинарот Фуркан Салиу постави доста “незгодно” прашање до премиерот...

До кај се стигна Миленко им се потсмева на дигачите на знамето на НАТО: Вие сте ко малото мачорче што не е*ело

Миленко Неделковски пред 3 мин. ·  Информација до идиотиве што седат. Знаме...

ВОАЈЕРОТ Томе Христоски го коментира љубовниот живот на негова сограѓанка!

РЕТРО ЗА ЕДЕН ИДИОТ Од партиската организација на ВМРО-ДПМНЕ во Крушево,...

СКАНДАЛ: ЕВЕ КАКО ВМРО ДПМНЕ ЈА КУПИЛО ВЕРНОСТА НА ГОРДАНА СИЉАНОВСКА – ВО 2011-ТА ГО СТАВИЛЕ ДИРЕКТОР НЕЈЗИНОТО СИНЧЕ ВО ХЕЦ ЗЛЕТОВИЦА!

Опааа, еве како ВМРО-ДПМНЕ ја купило професорката Силјановска која е сега...

Првиот евтин руски супермаркет во Германија затворен по пет дена бидејќи сè се продаде

TORGSERVIS, првиот руски ланец маркет на западноевропскиот пазар, ги затвори...

Кoмедии Заев носи поздрави по Бугарија од Бубо Каров кај нас за таа работа таксистите ги користиме

Како што може да се види од видеото, Заев во Бугарија пренесе поздрави од...