Search
понеделник 21 јануари 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Топ2

Боки 13 на гледачите на 1 тв им доделува стан во центарот на Скопје и три автомобили

ПО БАРАЊЕ НА ИВОР МИЦКОВСКИ РЕПРИЗА ОД ИНТЕРВЈУТО Интервју со Бојан...

Со 90.000 евра ние ќе отвориме Центар за децата со посебни потреби и ќе бидат вработени 50 луѓе, слушаш ли МА крадули?

Ivana Bozinovska Токму сега ·  Кога побарав од Јани Макрадули децата со посебни...

Комитите на Божиќ повикуваат на референдум, на протест, на чукање

Христово Рождение – Божиќ, каде и да си дома да си… Поучени од...

Др Сашо Пирганоски изготвил вештачење на Павлина Котеска спротивно на сите закони ,Дескоска да си испита кој се добива лиценци?!

Реадкцијата Охридскај и уредникот Денесовски , конечно го добија тужбеното...

Ова се 15. најубавите пораки да честитате Божик!

Нека бадниковата вечер го избрише сето она што сакаш да го заборавиш, а...

Работа на Патарина: Агенцијата за патишта вработува 84 инкасанти – огласот трае до 9. Јануари ќе оди преку врски преку општинските на СДСМ кој е поблизок

Врз основа на член 23 од Законот заработните односи („Службен весникна...

Лидер мк: Неформалниот сопруг на министерката Царовска добивал набавки во четири очи

Три јавни набавки со вкупна вредност од 1.5 милиони денари добила...

Последниот викенд од оваа 2018 година поминете го на планина на чист и свеж воздух, надвор од градскиот метеж

Supertrade пред 2 мин. ·  Последниот викенд од оваа 2018 година поминете го на...

Законски измени за спас на Канческа-Милевска, Кочан и Грујовски, СДСМ ги спасува политичките противници

Во Собранието по скратена постапка се внесени два закони – измени и...

Здраво, нека сите веќе дознаат што се случува у Неготино, како градоначaлникот со нас граѓаните си игра играчки

Здраво, нека сите веќе дознаат што се случува у Неготино, како градоначикот...