Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Category: Топ1

АБЕ РАДИ ВАС КОПУЦИ ЕДНИ.. У ПАРЛАМЕНТО ШО ПРАЈТЕ КРИЗА.. ДРАГАНА МИРКОВИЧ НЕМА ДА ДОЈДЕ.. А МОЖЕ И АЦА ЛУКАС ЌЕ ОТКАЖЕ ПОРАДИ ВАС БЕ…

Абе ради вас копуци едни.. у парламенто шо прајте криза.. Драг… АБЕ РАДИ...

СКОПЈАНИ СЕ ИСПЛАШЕНИ ОД ПОЛИТИКАНСТВОТО, СЛАБОТО ЗДРАВСТВО, НЕБЕЗБЕДНАТА ХРАНА..

Најновиот 20-ти број на „Скопско ехо“ веќе се дели низ градот. Ударна тема е:...

СЕ ВРАТИ Ристо Ајтов за претседател на Синдиктот на Одбрана!

Ви препраќам информација дека денес централниот регистар издаде решение по...

(ВИДЕО) Кирацовски: СДСМ и коалицијата се откажуваат од реплики и контра-реплики

Оваа лакрдија која се претвора во тафтологија од лаги на ВМРО-ДПМНЕ мора да...

Ристоска открива: Ако не ни го продолжат рокот, имаме резервен план, граѓаните заслужуваат да знаат што се случило!

Јавната обвинителка од Специјалното јавно обвинителство, Ленче Ристоска...

Оставка на Шиповиќ во општина Центар

Претседавачот со Советот на Општина Центар, Мирислав Шиповиќ, си поднел...

ПРОТЕКОА ДОКУМЕНТИ – ЕВЕ ШТО ПРИФАТИЛ ГРУЕВСКИ ЗА ДВОЈАЗИЧНОСТА: Казни за директорите на институции каде нема да се зборува албански…

ВМРО-ДПМНЕ прифатиле и двојазичност и казни за директорите на институции...

Вмровците си ги следат и шиканират сопствените поранешни пратеници кои не мислат како криминалната врхушка

spektakularno sledenje na bivsiot pratenik vasko naumovski posle objavenoto pismo http://a1on.mk/wordpress/archives/657193  MEJL DO dokazm...

Пратениците од ВМРО-ДПМНЕ со контра-реплики меѓусебе ја опструираат седницата, сакаат вмровски Претседател

Пратениците од редовите на ВМРО-ДПМНЕ најдоа начин како да ја...

Почнаа внатрешните раздори и несогласувања во ВМРО ДПМНЕ, кучињата почнаа да се гризат меѓу себе!