Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Category: Топ1

Многу, многу “злоупотребени”… Боки 13-ка растур правел! 😂😂😂го злоупотребил и министерот за транспорт и врски Сугарески

Дознаваме дека освен градоначалниците на Битола, Наташа Петровска, и на...

„Изгубениот“ телефон на Катица Јанева бил форматиран

Шефицата на Обвинителството за организиран криминал и корупција Вилма...

Да имаше кичма, ќе си ја искршеше

На 25. јули 2019 во 14:12 часот, во врска со Героски, се чатали вака: Само два часа...

ГЕРО ПОКАЖА КОЛКУ УСТВАРИ ЗАБРЧАНЕЦ Е НЕПИСМЕН И КОЛКУ ВСУШНОСТ НЕ ЗНАЕ, А СЕ КУРНАЗИ

Branko Geroski Во моментов ·  Ова веќе е сериозен теоретски придонес во развојот...

ФРОСИНА РЕМЕНСКИ НАПAДНАТА НА ФБ OД ИЗВЕСНИ ПРИЛЕПСКИ ИСЕЛЕНИЦИ СО НЕДОЛИЧНИ ПОРАКИ

Frosina Remenski 1 час ·  Дијаспора виа Прилеп ! Лесно е преку океан .., +18 зад лажни...

KATИЦА И ШВАЛЕРОТ САШО

Jordanka Ivanovska-Joci пред 42 мин. ·  Срам ми е дури да читам колку се фатени со...

Безмилосно се експлоатира песокот од коритото на реката Пчиња, обвинуваат жителите на Шупли Камен

SELO SUPLI KAMEN – KUMANOVO…KRVNICKI CRPAT PESOK ,PRASINA OBLACI, NIVOTO GO SPUSTIJA NA REKATA ZA 5-6 METRI, BUNARITE I PUMPITE...

TETA COФИ БАРА СДСМ ДА СЕ СВЕСТИ И ДА СЕ ВРАТИ КАЈ ШТО ПРИПАЃА

СДСМ е во алертна фаза во која е неопходно час поскоро да биде вратен назад...

УРЕДНИКОТ НА ТЕЛМА САКИ ГО ЗАПЕРДАШИ УРЕДНИКОТ НА 1 ТВ КАБРАНОВ, АМА И АЦО НЕ СЕ ДАВА

Atanas Kirovski Ацо, стварно го претерувате за сите пари. Трајчевски вчера во КОД...

Нормално, ова се‘ го разбира Катица Јанева. И како секоја преварена и оставена жена, реагира жестоко

Миленко Неделковски пред 13 мин. ·  https://youtu.be/BkljCdsfxpg Ова што го објавувам...