Search
петок 10 април 2020
  • :
  • :

Category: ТОП

Скопје ќе замириса на хризантеми

Најголемиот расадник на хризантеми и љубилици во Скопје популарниот...

КАЈ ЌЕ ТИ ОДИ ДУШАТА ЗОРАНЕ ?

КАЈ ЌЕ ТИ ОДИ ДУШАТА ЗОРАНЕ ? Трагичниот настан од минатиот понеделник ја...

Хакнат официјалниот мејл на СЈО и Катица, кој праќал писма ќе се прочита, УЖАС

Дообјаснување: Овој влез е од лани и од годинава,  инаку оваа година СЈО има...

Чизмарот Горан фатил тезга во тв Нова, малку му е уредник во Вест

Горан Петрески уредникот на дневниот весник Вест почнал емисија на...

Кој ќе го донесе Миленко во Бугарија добива пасош и пари за благодарност?!

Бугарскиот премиер Бојко Борисов ,згрозен од чинот на миленикот на Никола...

Ова е паланечкиот парк, кој ќе победи во шах прави здраво со Градоначалникот и добива селфи со Арсо

Општина Паланка е во недостиг на културни идеи иако имаат свашта и...

Се креира коалиционата структура во СДСМ, поделби на пратеници од понеделник

Дознаваме дека по вечерашната средба на Лидерот на СДСМ со дел од...

Сега на Филип со малото к*ре од Архив кабает му е Пимен, абе Тихо татко ти е крив што на камен не те…

  Otec Pimen пред 1 час · Кога не може човек да најде чевли за влез во Архив ќе носи...

По поплавите во Стајковци Миленко и Цаци свиле љубовно гнездо во Аеродром

Нели бе прошли пут објавивме дека Миленко Неделковски бегал од албанчињата...

Најубавата шанкерка во Македонија работи во ДЕЖАВУ!

Се вика Ангела и работи во Дежаву…