Search
среда 11 декември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: ТОП

Најубавата шанкерка во Македонија работи во ДЕЖАВУ!

Се вика Ангела и работи во Дежаву…  

Македонски патриоти на турбо фолк забава??? Еве како јавноста реагира на ова

Бугарското МНР со реакција по кршењето на споменикот, забранет влез на Миленко во Бугарија

По низата настани поврзани со одбележувањето на 108 годишнината од...

Баму ја значи власта појќе чита доказ од опозицијата е ова е успех

Mejl do Dokaz od Bitola> абе комедии прашвам вемереовците абе вие читате доказ и ми...

На Катица Јанева и се слоши. Прекината седницата на комисијата за политички систем

На специјалната обвинителка Катица Јанева вечерва и се слоши, откако цел...

Средношколците го пробија кордонот и влегоа во Општина Тетово

Околу 200 тетовски средношколци од сите 5 средни училишта денес протестираа...

Викиликс открива како започнала „љубовта“ меѓу Груевски и Ахмети во 2006 година

На Викиликс е објавена уште една депеша која зборува за почетоците и...

Димовски: Госпоѓо Јанева, за вашите барања најдете си друг парламент

Пратениците од ВМРО-ДПМНЕ бараат специјалната јавна обвинителка Катица...

ЗА МНОГУ ГОДИНИ НЕКА Е: ДЕНЕСКА СЕ ПРАЗНУВА МАЛА БОГОРОДИЦА, ЕВЕ ШТО ТРЕБА ДА НАПРАВАТ ЖЕНИТЕ

Пресвета Дева Марија се роди од своите стари родители, Јоаким и Ана. Татко ѝ...

Есклузивно: Ратајковски е потписник на двете соопштенија од МТВ, автори се ВМРО ДПМНЕ

Доказ М дознава дека двете соопштенија кои излегоа од МРТВ едното од првиот...