Search
недела 20 октомври 2019
  • :
  • :

Category: ТОП

ЗОРАН ЗАЕВ, Денес полни 42 години

Храброста и желбата за подобро утре на македонскиот народ се...

Началничка тепачка во оделот за насилен криминал во МВР. Се тепале началникот и заменикот

Се степале вмро-дуи кадри во МВР. Кој кого кодошел кај министерот?...

Интервјуто на Оливера со Заев беше пропагандно и со цел, дај разберете дека целта е постигната

Смешни ми се нападите врз Оливера Трајковска како тоа она удирала под појас...

(ВИДЕО) Заев: Граѓански марш на 11 октомври, Борбата продолжува, гласот победува

Прес конференција Иницијатори на Граѓански марш З.Заев, претседател на СДСМ...

Семејство во Битола со четири деца бара помош

Пред три и пол години им игорела куќата во Граешница и од тогаш Анета и Васко...

НА ПРАШАЊЕ ЗА ДВОЈАЗИЧНОСТА: ДАЈ ДА ЗБОРУВАМЕ ЗА ПЛАТА ОД 30 000 ДЕНАРИ, ЈАЗИКОТ Е ДА СЕ РАЗБЕРЕМЕ

Зоран Заев во гостувањето на Топ Тема на прашање на новинарката што ке се...

Сопственичката на МИТ: Оливер Андонов е ЛУД во вистинската смисла на зборот, а Науновски сексуално малтретираше студентки и студенти

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи, Оливер Андонов кога...

Нова национализација во Охрид, го делат ко да е на татко им имањето…

1499 ДРУШТВО ЗА УГОСТИТЕЛСТВО, ТРГОВИЈА И УСЛУГИ ЕЛЕШЕЦ ДООЕЛ, НАС. ЕЛЕШЕЦ,...

Шумарот Хан ќе пресече: Ќе има или не избори во декември?

На политичкава сцена турбулентно, Павел Шатев со нивната анкета велат дека...

Заев: Груевски сака избори догодина – јас повеќе не седнувам да преговарам

„Не сакам ни да помислам дека Уставниот суд ќе го укине Специјалното јавно...