Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Category: ТОП

Вработена во Клиниките тврди: Протестантите на ДПМНЕ вечерва спијат по болниците!

Katerina Velkovska пред 1 час · Branitelite na firerot shto dojdoa od vnatreshnosta< smesteni se po bolnicite , besplaten...

МИЛЕНКО ПОВИКУВА ВО 4 СААТ ДА СЕ СОБЕРЕЛЕ И ДА КОЛАТ ПРЕД ДИК?

Миленко Неделковски се чувствува силно соAleksandar Pandov во Estel. пред 26 минути · Во...

АЛАРМ 2!!!

АЛАРМ 2!!! Во ИЕ3 во текот на ноќта настана нагла промена на односот на...

Дипломати во ДИК? Гласовите ќе се пребројуваат рачно некој сака да ја украде победата на СДСМ?

Доказм  дознава дека Е МОЖНО електронските резултати од изборните комисии...

Режимот се спаси за само 14 000 гласови!!!

Македонија   Во пратенички мандати ова значи: ВМРО-ДПМНЕ: 51 СДСМ: 49 ДУИ: 10...

(ГАЛЕРИЈА) Заев со сопругата го оствари своето право на глас

Лидерот на опозицијата, Зоран Заев, предмалку гласаше на своето гласачко...

Најмалку 15 загинати во експлозиите во Истанбул

Најмалку 15 луѓе загинале во експлозиите во саботата вечерта во турската...

Јавен повик до ДИК: Во Германија се гласа незаконски !

Доказм објавува принскрин од јавно објавена фотка на лица македонци по...

СУДСКА НАРЕДБА ЗА ОДЗЕМАЊЕ ВИДЕО МАТЕРИЈАЛ ОД ОПШТИНА ВО КАВАДАРЦИ ПО ОБИДОТ ЗА ИЗБОРЕН ПОТКУП

Издадена е судска наредба за одземање на видео запис од општинската зграда...

Инцидент на Александар Велики аеродромот за среќа нема повредени

Доказм дознава дека имало проблем на летот Скопје-Минхен, на полетување...