Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Category: ТОП

Али Ахмети е како лик во турска серија, само се заљубува и одљубува, перверзност до крајни граници

Dragan Antonio 1 мин. · Ova DUI stana kako turska serija, sega Ali koj znae u kogo se zaljubuva, a starata ljubov mu vika ke te kazam...

(ВИДЕО) АХМЕТИ ВО ВОЗДИШКИ РАЗМИСЛУВА ДУИ ДА ОДИ ВО ОПОЗИЦИЈА?

Лидерот на ДУИ, Али Ахмети пред почетокот на Централното претседателство...

ЕДНА ОД ФИРМИТЕ НА МИНЧО ЈОРДАНОВ ИСКЛУЧЕНА ОД МАКЕДОНСКАТА БЕРЗА, ПРОПАЃА БАНДИТОВ?!

Одборот на директори на Македонската берза на седницата одржана на 22.02.2017...

ЕВЕ ШТО Е ДОГОВОРЕНО ЗА УПОТРЕБАТА ЗА АЛБАНСКИОТ ЈАЗИК

Собраниските седници ќе може да се водат и на Албански јазик. Сите донесени...

ГОРИ БАРАКА ВО БЛИЗИНА НА СЕДИШТЕТО НА СДСМ

Од скопската противпожарна единица велат дека сезоната на пожари во Скопје...

Катица и Фетаи се први обвинителки во историјата на правосудството казнети од судија!

Откако судијката Татјана Михајлова вчера, на судењето за насилството пред...

ДПМНЕЈЦИТЕ УТРЕ ЌЕ ПРОТЕСТИРАЛЕ ОД ПРЕД ХРАМОТ ВО СКОПЈЕ, БОЈА ДАН НЕ ТРЕБИТ?!

  Тврдокорни го сподели својот настан Спонзорирано ·НА ДЕН 24.02.2017 ГОДИНА ВО...

Заев: новата влада ќе биде формирана во март

Лидерот на македонските Социјалдемократи Зоран Заев денеска од Сараево...

Мислете и на инвалидите не само на вашите мерцедеси, багро непрокопсана

Doni Kaba Вчера во 23:47 t ne ve interesira makedonija samo vasite xhebovi ne glumite patrioti rabotite samo na dobroto na vasite...

ВМРО-ДПМНЕ се мобилизира во пресрет на објавата на новата владина коалиција

Според Котевски, дефакторизација е заобиколување на волјата на...