Search
сабота 20 април 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: ТОП

ДУИ ги даде потписите на СДСМ за формирање Влада!

ДУИ донесе одлука да ги даде потписите за формирање Влада на СДСМ. Доцна...

Груевски достави Проглас до комитетите, ВМРО-ДПМНЕ се мобилизира

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски вечерва достави проглас до...

СДСМ за утре закажа седници на Централниот и Извршниот одбор: Ќе се бира мандатар

СДСМ за утре закажа седници на Централниот и Извршниот одбор. Ќе се одлучува...

Арсенчо со закани до локалното раководство: Ако јас не бидам кандидат за градоначалник, ВМРО-ДПМНЕ во Кр.Паланка нема да постои

Искршени шишиња и чаши во штабот на ВМРО-ДПМНЕ Крива Паланка се резултат од...

Сител се преплашиле за Скопје иделе ТВРДОКОРНИ цела полиција била на нозе итн. Еве со слика…

Тресла се гора родио се миш…

Стаменковски: Панчевски пред 10 години ја претепал до смрт сопствената девојка оти бил неспособен?!

Goran Stamenkovski Токму сега · Pancevski pred 10 godini…ja ima ubieno od kotek bivshata devojka, koja go prevarila zashto...

Свето Јаневски, скроз бега од Македонија, прво Бугарија па Норвешка неделава во Малта

Свето Јаневски голем олигарх кој по крахот на Мекдоналдс почна бизнисот да...

Камиловски ќе колел шарени на протестите како свињи да биле, ај мајката се полудело

Bobi Ilievski пред 2 минути · Протестите се легитимни. Повикувањето на војна,...

Али Ахмети е како лик во турска серија, само се заљубува и одљубува, перверзност до крајни граници

Dragan Antonio 1 мин. · Ova DUI stana kako turska serija, sega Ali koj znae u kogo se zaljubuva, a starata ljubov mu vika ke te kazam...

(ВИДЕО) АХМЕТИ ВО ВОЗДИШКИ РАЗМИСЛУВА ДУИ ДА ОДИ ВО ОПОЗИЦИЈА?

Лидерот на ДУИ, Али Ахмети пред почетокот на Централното претседателство...